O SLODKAVE

Naszym zadaniem jest zaplanowanie i zorganizowanie wydarzenia uszytego na miarę. Jesteśmy po to, aby odciążyć ludzi biznesu z obowiązku organizacji eventu, takiego jak firmowe spotkanie integracyjne, szkolenie, konferencja czy okolicznościowe imprezy firmowe.

Uważamy, że najlepszym rozwiązaniem jest przekazanie tego zadania w ręce profesjonalistów. Jesteśmy po to, żeby dostarczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie, a przede wszystkim wydarzenia godnego zapamiętania.

Posiadamy rozbudowaną bazę miejsc, lokali oraz innych firm współpracujących.  Dzięki wiedzy, którą dysponujemy podpowiemy i doradzimy, jakie rozwiązania w Państwa przypadku sprawdzą się najskuteczniej.

Organizacją wydarzeń zajmujemy się całościowo.  Od rezerwacji miejsca po samą koordynację eventu. Gwarantujemy stały kontakt i pełne zaangażowanie.

Działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i opolskiego. Nie zamykamy się jednak na pozostałe obszary Polski. Będziemy tam, gdzie będziecie nas Państwo potrzebować.

 

Oferta

Pikniki

Przyjęcie na świeżym powietrzu to jedna z naszych ulubionych form spotkania firmowego. Nic tak nie dodaje energii jak impreza pod gołym niebem. Może wydawać się problematyczne w organizacji, ale dla nas to nic trudnego. Z chęcią zajmiemy się organizacją dla Państwa tego rodzaju eventu.

Imprezy integracyjne

Dobra współpraca w zespole to klucz do sukcesu. Nic tak dobrze nie poprawia komunikacji jak integracyjny event. Poza ścianami biura rozmawia się dużo łatwiej, a przede wszystkim przyjemniej. Wachlarz możliwości, które jesteśmy w stanie Państwu zaoferować jest bardzo rozległy. Od spływu kajakowego rozpoczynając, a na balu maskowym kończąc.

Imprezy okolicznościowe

Okazji do świętowania jest co najmniej kilka w ciągu roku. Jeśli organizacja przyjęcia gwiazdkowego spędza Państwu sen z powiek – nic prostszego. Wystarczy jeden telefon, a zajmiemy się tym kompleksowo i profesjonalnie.

Konferencje

Zapewniamy kompleksową organizację konferencji. Nasze praktyczne doświadczenie pozwoala na wybór najbardziej dogodnych dla Państwa rozwiązań.

KONTAKT

Dane kontaktowe

kontakt@slodkave.pl
Alicja 509 656 743
Sonia 512 468 051

Pon - Pt: od 10:00 -18:00

Wyślij wiadomość

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości