Zakochana para ;)

Zakochana para ;)

Coś dla fanów klasyki

Coś dla fanów klasyki

Ostatnie poprawki przed ślubem

Ostatnie poprawki przed ślubem

Po weselna sesja zdjęciowa

Po weselna sesja zdjęciowa

Eleganckie wesele Żanety i Michała 27.06.2015 r.

Nareszcie dotarły do nas zdjęcia  z pięknego ślubu i wesela Żanety i Michała (autorstwa Krzysztofa Kisały),  które miałyśmy przyjemność zorganizować w czerwcu tego roku. Weekend dla nas zaczął się magicznie i sympatycznie, bo w piątkowe popołudnie poprzedzające wesele zostałyśmy zaproszone przez Parę Młodą do ich domu, na obiad w rodzinnym gronie. Cudowne uczucie – czułyśmy się jak część rodziny :). Dzień przed wielkim wydarzeniem odbyła się również obowiązkowa próba generalna w Bazylice – wszystko musiało być perfekcyjne.

Ślub odbył się w niesamowitej Bazylice w Krzeszowie. Miejsce wyjątkowe, urokliwe i zapierające dech w piersiach. Dodatkowej klasy i wyniosłości ceremonii dodał występ solistki Opery Wrocławskiej Moniki Gruszczyńskiej wraz z kwartetem smyczkowym. Mocny głos odbijający się o wysokie mury Bazyliki wywarł niezapomniane wrażenie. Do tej pory wspominając to, przechodzą nas ciarki!

Przyjęcie weselne miało miejsce w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu. Idealne miejsce na eleganckie wesele w stylu glamour – bankietowy nastrój, eleganckie wnętrza i mnóstwo świec. Atmosfera magiczna i niezapomniana. Żaneta i Michał to para niezwykle ciepła i serdeczna – praca z nimi to była czysta przyjemność. Nawet zostałyśmy przez nich wyróżnione (zaraz po rodzicach), otrzymałyśmy spersonalizowane czekoladki oraz kwiaty.

Dziękujemy Wam kochani za wspólne chwile!

Zapraszamy do oglądania zdjęć.