Zawsze gotowe do działania!

Zawsze gotowe do działania!

Wesele Gosi i Michała, Opole 22.08.2015 r.

Uwielbiamy po długim czasie powspominać minione wesele, dzięki fotorelacji możemy przenieść się w czasie i na nowo przeżyć wszystko jeszcze raz. Dla naszych par jest to na pewno dużo większa dawka emocji, ale dla nas także jest to bardzo przyjemny moment.

Zazwyczaj, przed weselem, wraz z fotografem zdradzamy Parze Młodej kilka prostych trików, które pomogą im dobrze ustawić się przed obiektywem, jednak w przypadku Gosi i Michała okazało się to zupełnie zbędne. Przez cały czas byli wpatrzeni w siebie, jak gdyby dopiero się poznali. Oni nie odrywali wzroku od siebie, a my nie mogłyśmy oderwać się od nich. Śmiało można powiedzieć, że jest to najbardziej zakochana para na świecie :). Jak miło było na nich patrzeć! Zrelaksowani, zakochani i zdecydowanie najlepsi tancerze na parkiecie – taniec to ich (a szczególnie Gosi) żywioł :). Są idealnym przykładem na to jak Para Młoda powinna się zachowywać i czuć na własnym weselu.

Gosia i Michał niewątpliwie mają w sobie dużo miłości, ponieważ przekazali pokaźną sumę pieniędzy na schronisko dla zwierząt w ich rodzinnym mieście. Lubimy takie inicjatywy, jesteśmy jak najbardziej na tak i namawiamy wszystkie pary do wspierania najbardziej potrzebujących.

Całe wesele zaprojektowałyśmy w rustykalnym stylu, który idealnie wpasował się w miejsce, jakim była drewniana karczma. Ulubiony kolor nowożeńców – makowy, stał się motywem przewodnim, który wplotłyśmy w większość weselnych elementów.

Gosi i Michałowi dziękujemy za wspaniałe wesele i jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia, a sobie, przy okazji Nowego Roku, życzymy samych takich zakochanych par jak Gosia i Michał :).