SLODKAVE

Od zawsze wiedziałyśmy, że życie zawodowe i prywatne powinny biec po tym samym torze. Dla nas praca równa się przyjemność i satysfakcja. Tym, co nas napędza są ludzie i nie boimy się tego powiedzieć – dobra zabawa. Przecież warto mieć przeżycia, które można zapisać w kalendarzu wspomnień.

Nie było innego wyjścia – postanowiłyśmy zapewnić ludziom możliwość zapełnienia wszystkich stron kalendarza. Nasze są już prawie pełne.

Dlatego teraz jesteśmy w tym miejscu. Chcemy podzielić się z Wami naszą radością, która płynie z czasu spędzonego we wspólnym gronie. Chcemy zapewnić Wam wyjątkowe wspomnienia z dni, które same uważamy za najcenniejsze.

Zajmujemy się kompleksową organizacją wesel, ślubów i wszystkich innych, związanych z nimi okazji do świętowania. Wzajemną współpracą gwarantujemy profesjonalizm, pasję i pełne zaangażowanie. Pomożemy Wam zaplanować ślub i wesele marzeń, nie odbierając przy tym przyjemności jaką daje organizacja tego dnia.

Alicja i Sonia

MY DLA WAS

Ta zakładka powinna nosić dumną nazwę oferta. My jednak takiej nie mamy. Ofertą jest dla nas dopasowanie odpowiedniego rozwiązania dla odpowiedniej osoby. Nie mamy gotowych schematów. Uważamy, że każdy z Was zasługuje na stworzenie indywidualnego scenariusza. A zrobić dla Was możemy wszystko. Od organizacji wydarzenia, poprzez jego koordynację.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Zorganizujemy Wam ślub i wesele marzeń. Wspólnie wybierzemy motyw przewodni, zaaranżujemy wesele tematyczne, pobiegniemy do kwiaciarni, wybierzemy najpiękniejsze miejsce, zapewnimy pyszne jedzenie, klimatyczną muzykę, najlepszego fotografa, zajmiemy się wszystkimi formalnościami, skontaktujemy się z gośćmi, zapewnimy wspaniałą oprawę wizualną, atrakcje, będziemy do Waszej dyspozycji. Zajmiemy się całym przebiegiem przyjęcia i zawsze dorzucimy coś od siebie.

KOORDYNACJA WESELA

Celem naszej pracy jest dobra zabawa Pary Młodej na weselu. Tego dnia jesteśmy “dobrymi duchami”, które czuwają aby wszystko przebiegło zgodnie z wcześniej przygotowanym scenariuszem. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami, dopilnujemy obsługi, a także zaopiekujemy się gośćmi. Pozwólcie sprawić byście na własnym weselu poczuli się jak goście. Całą logistykę zostawcie nam.

KONSULTACJA ŚLUBNA

Przygotowania do ślubu idą gładko  – sala jest, fotograf też, zespół muzyczny wybrany, zaproszenia zamówione… czegoś jednak wciąż Wam brakuje. To znak, że potrzebujecie pomocnej ręki, która doradzi Wam co robić. A może jesteście dopiero na początku planowania wesela i nie wiecie od czego zacząć? Zapraszamy na konsultację ślubną – spotkanie z nami na pewno zmotywuje Was do działania.

PODRÓŻ POŚLUBNA

Po ślubie czas na niezapomnianą podróż poślubną, którą również pomożemy Wam zorganizować. Przede wszystkim podsuniemy pomysły, żebyście już w dzień poprawin mogli w amerykańskim stylu pomachać gościom weselnym i udać się na lotnisko, a stamtąd  gdzie tylko chcecie.

WIECZÓR PANIEŃSKI I KAWALERSKI

W końcu przychodzi czas na TEN wieczór. Wieczór panieński lub kawalerski. Jeżeli tylko pozwolicie nam się poznać, opowiecie nam o Waszym hobby, pasjach, preferencjach – zorganizujemy wieczór czy wyjazd, który chcecie przeżyć.

INNE

Nie chcemy zbyt wybiegać w przyszłość, ale.. Jeśli chcecie, zorganizujemy Wam również:
❖ Rocznice ślubu
❖ Baby shower
❖ Chrzciny
❖ Roczek
❖ Komunię
❖ Urodziny
❖ Jubileusze

Portfolio

Andrzejkowo-świąteczny jubileusz

Zajmujemy się organizacją różnych uroczystości rodzinnych, nie tylko ślubów i wesel. 🙂 Kilka zdjęć z organizowanych przez nasz 60-tych urodzin. Koncert na żywo, pokaz magii, świąteczno-andrzejkowa atmosfera – to ... więcej

Alicja i Rafał

Ślub i wesele w samym środku lata z ogromną ilością kwiatów, zieleni, światła świec, dobrej zabawy, śmiechu i miłości. więcej

Monika & Armand

Pewnego dnia w Zamku Topacz.. więcej

Martyna i Paweł

Czy zdarzyło nam się żeby Para Młoda za naszą namową zmieniła salę weselną? Otóż zdarzyło się tak z Martyną i Pawłem. 🙂 Pyszne jedzenie, piękne wnętrza i tajemniczy ogród – tak właśnie było w Umami. Lipcowe słońce w ... więcej

Ola i Mateusz

Polecam dziewczyny ze Slodkave – wysłuchały naszych pomysłów, przedstawiły konkretną ofertę bez kruczków, podwykonawcy z którymi współpracują są profesjonalni. Ważne też, że współpraca odbywa się w miłej atmosferze bez ni ... więcej

BLOG

Ślub humanistyczny – co to takiego?

Ślub humanistyczny to nic innego jak ceremonia zorganizowana w 100% w Waszym stylu. Nie ma wprawdzie żadnych skutków prawnych (nie dostajecie aktu małżeństwa od Urzędnika), nie jesteście również małżeństwem w myśl Kościoła Katolickiego. Jesteście natomiast po ślubie, Waszym ślubie, podczas którego złożyliście sobie napisane p ...

więcej

? Światowy Dzień Ochrony Środowiska! ?

Organizując Wasze wesela, zawsze staramy się myśleć ekologicznie. Kilka tipów: Kiedy organizujecie swoje wesele, starajcie się wybrać menu, które będzie się opierać na sezonowych, regionalnych produktach (i nie bójcie się zmniejszać ilości porcji - jeszcze nikt nie wyszedł głodny z wesela, a szkoda marnować jedzenia ?). Aby u ...

więcej

KONTAKT

Alicja 509 656 743
Sonia 512 468 051

kontakt@slodkave.pl
Alicja 509 656 743
Sonia 512 468 051

Wyślij wiadomość

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości