Kolorowe koktajle na weselu to super atrakcja!

Kolorowe koktajle na weselu to super atrakcja!

Dlaczego warto zatrudnić profesjonalnego barmana na wesele? Pytamy o to Dariusza Owczarka z Oryginalnego Baru

Dlaczego warto zatrudnić profesjonalnego barmana na wesele?

Barman na wesele / Weselny Drink Bar to od kilku lat jedna z najpopularniejszych atrakcji weselnych na jakie decydują się Państwo Młodzi. Na pewno potwierdza to liczba 97 wykonanych przez naszą firmę zleceń w sezonie 2015. W odpowiedzi na pytanie – profesjonalizm daje jakość! Naszą Pasją są koktajle i latające butelki. Dbamy przede wszystkim o to aby goście dobrze się poczuli przy naszym barze. Tworzymy miłą i przyjazną atmosferę, rozmawiamy i tworzymy koktajle pod preferencje smakowe gości. Kultura picia koktajli w Polsce ciągle się rozwija, a zadaniem profesjonalnych barmanów jest podnoszenie tej właśnie kultury na wyższy poziom.

Czy trzeba dostarczyć alkohol we własnym zakresie?

Organizacja przyjęcia weselnego to ogromne przedsięwzięcie. Potrzeba bardzo dużo czasu, a my ten czas staramy się zaoszczędzić i zajmujemy się kompleksowo wszystkimi zakupami. Oczywiście nasze oferty są elastyczne i Państwo Młodzi mogą zakupić alkohol we własnym zakresie. Oczywiście mowa tu o alkoholach dodatkowych. Wódkę czystą przeważnie Państwo Młodzi organizują we własnym zakresie.

Czy przygotowujecie również drinki bezalkoholowe ?

Oczywiście przy naszym barze można spróbować również koktajli bezalkoholowych. Dbamy o podniebienia wszystkich gości.

Jak wygląda i ile trwa pokaz barmański?

Pokaz Barmański to dodatkowe show, które odbywa się na głównej scenie przed wszystkimi gośćmi. Przeważnie jest to około 10/15 minut połączone z konkursami dla publiczności. Żeby to poczuć trzeba to zobaczyć ===>

Ile kosztuje taka usługa?

Wszystko uzależnione jest od ilości osób, wybranego pakietu alkoholi oraz wolnych terminów bo ich jest coraz mniej nawet na sezon 2017. Staramy się być elastyczni i dostosowujemy się do budżetów Państwa Młodych, ale pamiętajmy, że cena = jakość.

Czy jesteście w stanie dostosować się do różnych stylów wesela?

Jak najbardziej. Posiadamy eleganckie podświetlane bary, które pasują do każdego rodzaju sali weselnej. Zauważyliśmy również, że ostatnio popularne są wesela w stylu rustykalnym dlatego postanowiliśmy stworzyć drewniany bar, który idealnie komponuje się do takiego klimatu. Stawiamy na Oryginalność jak wskazuje nazwa naszej firmy i staramy się spełniać marzenia Państwa Młodych w ten wyjątkowy dzień.

Ile osób obsługuje bar na weselu?

Ta kwestia również uzależniona jest od ilości osób na weselu. Przeważnie jest to dwóch barmanów – przykładowo – wesela od 100 do 150 osób; trzech barmanów – wesela od 160-200 osób. Jednak ze względu na wiele wiele rzeczy jakie trzeba przygotować przed rozpoczęciem naszej pracy (dojazd, aranżacja baru przygotowanie stanowiska pracy, krojenie owoców) nigdy nie wysyłamy na wesele jednego barmana nawet przy weselach poniżej 100 osób.

Zapraszamy na stronę: oryginalnybar.pl