Zakochana para ;)

Zakochana para ;)

Coś dla fanów klasyki

Coś dla fanów klasyki

Ostatnie poprawki przed ślubem

Ostatnie poprawki przed ślubem

Po weselna sesja zdjęciowa

Po weselna sesja zdjęciowa

Eleganckie wesele Żanety i Michała 27.06.2015 r.

Nareszcie dotarły do nas zdjęcia  z pięknego ślubu i wesela Żanety i Michała (autorstwa Krzysztofa Kisały),  które miałyśmy przyjemność zorganizować w czerwcu tego roku. Weekend dla nas zaczął się magicznie i sympatycznie, bo w piątkowe popołudnie poprzedzające wesele zostałyśmy zaproszone przez Parę Młodą do ich domu, na obiad w rodzinnym gronie. Cudowne uczucie – czułyśmy się jak część rodziny :). Dzień przed wielkim wydarzeniem odbyła się również obowiązkowa próba generalna w Bazylice – wszystko musiało być perfekcyjne.

Ślub odbył się w niesamowitej Bazylice w Krzeszowie. Miejsce wyjątkowe, urokliwe i zapierające dech w piersiach. Dodatkowej klasy i wyniosłości ceremonii dodał występ solistki Opery Wrocławskiej Moniki Gruszczyńskiej wraz z kwartetem smyczkowym. Mocny głos odbijający się o wysokie mury Bazyliki wywarł niezapomniane wrażenie. Do tej pory wspominając to, przechodzą nas ciarki!

Przyjęcie weselne miało miejsce w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu. Idealne miejsce na eleganckie wesele w stylu glamour – bankietowy nastrój, eleganckie wnętrza i mnóstwo świec. Atmosfera magiczna i niezapomniana. Żaneta i Michał to para niezwykle ciepła i serdeczna – praca z nimi to była czysta przyjemność. Nawet zostałyśmy przez nich wyróżnione (zaraz po rodzicach), otrzymałyśmy spersonalizowane czekoladki oraz kwiaty.

Dziękujemy Wam kochani za wspólne chwile!

Zapraszamy do oglądania zdjęć.

 

Ach, co to był za ślub!