Koordynatorki ślubne czuwają nad każdym szczegółem. for. Lovestory

Koordynatorki ślubne czuwają nad każdym szczegółem. for. Lovestory

Pozwólcie sobie na luksus poczucia się gośćmi na własnym przyjęciu.  for. Piqsell

Pozwólcie sobie na luksus poczucia się gośćmi na własnym przyjęciu. for. Piqsell

Koordynatorka ślubna dopilnuje dekoracji.

Koordynatorka ślubna dopilnuje dekoracji.

Koordynacja wesela – dlaczego warto zatrudnić ślubne koordynatorki?

Dzień ślubu to dzień pod znakiem wielkich emocji. Jest to całkowicie zrozumiałe, dziwnym nawet byłby ich brak. Z emocjami jednak wiąże się również stres, roztargnienie, które towarzyszą nam tego dnia, jak również nieodparte pragnienie żeby wszystko poszło zgodnie z planem i żeby goście dobrze się bawili.

Chcecie pobawić się dobrze na własnym weselu?

Zatrudnijcie koordynatorkę, a najlepiej koordynatorki ślubne. O ile przygotowanie poszły Wam gładko, bo mieliście na to sporo czasu, tak w tym dniu dzieje się dużo i szybko. Pozwólcie sobie na ten luksus, żeby na własnym weselu poczuć się jak goście, bezstresowo cieszyć się tym, co ten dzień Wam przyniesie. Nie zastanawiając się czy makijażystka dojedzie na czas, czy zespół już dotarł na miejsce, czy skrzypaczka znalazła Kościół i ustaliła przebieg mszy z organistą…

Na sukces imprezy składają się właśnie takie małe rzeczy, których nikt nie dostrzega. A przynajmniej nie powinien dostrzegać ich gość weselny, który ma poczuć się zrelaksowany i zadowolony z obecności z Wami. To właśnie jest dobra koordynacja ślubna.

Na czym polega koordynacja ślubna?

Przede wszystkim koordynatorka ślubna bierze na siebie całą logistykę tego dnia. Pracując z naszymi parami, zawsze około tygodnia przed ślubem ustalamy sobie ramowy harmonogram tego dnia. Ramowy, bo wesele to impreza niezwykle dynamiczna, a zaplanowany tort na godzinę 21:15, może wyjść 15 minut później, jeśli goście świetnie się bawią. Koordynatorka jest właśnie po to, żeby sprawić by cała obsługa weselna działała elastycznie. To Wy i Wasi goście jesteście tego dnia najważniejsi, a nie godziny wydawania posiłków. Koordynatorka ślubna zadba o każdy szczegół – o przyjazd makijażystki, o dekorację na sali, żeby była zgodna z tym co ustaliliście z florystką, żeby zespół trzymał się uzgodnionego repertuaru, żeby goście znaleźli odpowiednie pokoje, a organista zrobił próbę z zatrudnioną przez Was skrzypaczką. Dobra koordynatorka ślubna jest niewidzialna. Działa w Waszym cieniu, jednocześnie mając wszystko pod kontrolą.

Czy można zatrudnić konsultantkę ślubną na sam dzień wesela?

Oczywiście. Zdarza nam się przejmować stery pod sam koniec Waszej ślubnej podróży. Spotykamy się wtedy, zbieramy kontakty do Waszych podwykonawców, uzgadniamy z nimi plan dnia i od tej pory Wy nie martwicie się już niczym, koordynacja ślubna jest na ich głowie. Ten spokój i pewność, że jest ktoś kto czuwa nad całym tym zamieszaniem są bezcenne.

Przecież warto dobrze pobawić się na własnym weselu. 🙂

Ile kosztuje usługa koordynacji ślubnej?  Zapytaj nas – http://bit.ly/2JQ1r0w

Koordynacja ślubna, koordynatorka ślubna, konsultantka ślubna