Portfolio

Freddie i Daniel

Trzy dni, 150 osób, miliony wspomnień i nieskończenie wiele emocji. Taki był sierpniowy weekend Freddie i Daniela. Kiedy rozpoczynałyśmy z nimi współpracę prawie dwa lata wcześniej, wiedziałyśmy, że z tą parą będzie działo się niezwykle dużo. Mieli ochotę na prawdziwą celebrację swojej miłości, tak też zrobili, a my im w tym pomogłyśmy.

W piątek goście zjechali się do Zamku Topacz, był grill, ognisko, pieczenie marshmellows, zwyczjne i niezwyczajne rozmowy i radość z  bycia razem. W sobotę 150 gości, ubranych na biało wraz z Freddie i Danielem wyruszyło na zwiedzanie Wrocławia. To było wyzwanie! Każda grupa miała swojego przewodnika, który mówił w odpowiednim języku. Później lunch na statku, rejs statkiem po Odrze i powrót do Zamku.

Ale za to niedziela…Niedziela była dla nich. Ślub i wesele Freddie i Daniela zostanie z nami na zawsze. Plenerowa ceremonia w żydowskim obrządku, garden party na trawie z muzyka na żywo i weselny bal do białego rana. Na tarasie budka z hot dogami i cieszący się ogromnym powodzeniem Photo Bus.

To był niezapomniany weekend również dla nas. Trzydniowa koordynacja to moc adrenaliny, skupienia, ale przede wszystkim satysfakcji.

Oby więcej takich emocji!

Foto: Kinoletna