fot. Pinterest

fot. Pinterest

fot. Pinterest

fot. Pinterest

Pupile na weselu

Ten z Was kto jest posiadaczem psa, doskonale wie, że jego obecność tego dnia to rzecz obowiązkowa. Pies na weselu to wciąż nowość. Jak poradzić sobie z tym logistycznym wyzwaniem?

1. Opiekun dla psów
Tak, są osoby, które się tym zajmują. Jeśli macie przyjaciół, którzy również mają psy i chętnie je z sobą zabiorą, taka opcja to dla Was idealne rozwiązanie. Psi animator zajmuje się psami podczas przyjęcia, pieski zadowolone, a Wy macie swoje pupile w zasięgu wzroku.

2. Wydzielenie odpowiedniego terenu
Jeśli lokal, w którym organizujecie swoje przyjęcie dysponuje ogrodem, warto dopytać menadżera czy istnieje opcja wydzielenia i ogrodzenia terenu dla zwierzaków.

3. Psi Hotel
Jeśli jednak właściciele lokalu nie godzą się na obecność psów, a to niestety zdarza się dość często, rozsądnym rozwiązaniem są tzw. psie hotele.

Nigdy nie angażujcie w opiekę nad psami kogoś z Waszych bliskich, którzy są gośćmi na Waszym weselu. Opcja z wymykaniem się z imprezy w celu wyprowadzenia pieska również nie zdaje egzaminu. Mimo tego, że wydaje się rozsądnym wyjściem z sytuacji (jeśli lokal jest blisko domu), to niestety okazuje się finalnie bardzo problematyczne.

psy na weselu, zwierzaki na weselu, co zrobić z psem podczas wesela, pies na weselu