Świeże kwiaty to dla nas podstawa każdej dekoracji.

Świeże kwiaty to dla nas podstawa każdej dekoracji.

Nie mogło zabraknąć super gadżetów :)

Nie mogło zabraknąć super gadżetów :)

Przepyszny i przepiękny tort cytrynowy! Mniam!

Przepyszny i przepiękny tort cytrynowy! Mniam!

Sielskie otoczenie.. :)

Sielskie otoczenie.. :)

Różowo, słodkawo i przyjemnie – czyli podwójne chrzciny przecudnych dziewczynek. Organizacja imprez okolicznościowych według Slodkave.

Minionej niedzieli miałyśmy przyjemność zorganizowania uroczystości z okazji Chrztu Świętego. Radocha była podwójna, bo ochrzczone zostały dwie gwiazdy – kuzynki, Hania i Michalina. Na dobrą sprawę mogłyśmy oszczędzić sobie dekoracji i różnych gadżetów, bo dziewczynki skradły serca i przejęły cały show na siebie. Nie oparłyśmy się jednak pokusie i wtrąciłyśmy swoje trzy grosze w dekorację sali i umilenie czasu spędzonego w rodzinnym gronie.

Nie od dziś wiemy, że otoczenie lokalu podkreśla jego charakter i buduje atmosferę. Tym razem atmosfera była sielska – otoczenie jeziora i brzozowego gaju napawało spokojem, a w powietrzu czuć było zapach wielkiej miłości :).

Dla nas każda okazja do świętowania warta jest odpowiedniej oprawy i należytej uwagi. Pamiątka z tego dnia zostaje przecież w sercu na całe życie. Czasem naprawdę niewiele wystarczy, żeby uczynić spotkanie dużo przyjemniejszym  – znamy się na tym doskonale i zawsze służymy pomocą. Organizacja imprez to nasz żywioł!

Zapraszamy do pooglądania zdjęć. Po więcej zapraszamy tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.890784364335810.1073741836.752791858135062&type=3