Sesja zdjęciowa w jesiennym lesie to zawsze piękny efekt.

Sesja zdjęciowa w jesiennym lesie to zawsze piękny efekt.

Pyszny jesienny tort - nie wychodzimy z konwencji :)

Pyszny jesienny tort - nie wychodzimy z konwencji :)

Wesele jesienią może być naprawdę piękne!

Strategia wyboru weselnego miesiąca zawsze bezlitośnie odrzuca miesiące deszczowe, chłodne i ponure, słowem – jesienne. Naszym zdaniem ta pora roku, która chcąc nie chcąc, zbliża się do nas wielkimi krokami może być bardzo wdzięcznym okresem. Wystarczy przyjrzeć się wtedy przyrodzie, zaobserwować jak się zmienia, dojrzewa, jaka jest różnorodna pod względem kolorów. Dla nas to szalenie inspirujący okres!

„Jesienne chmury znów pędzi wiatr..”

Jesienią tak naprawdę najstraszniejszy jest deszcz, to nieproszony gość na każdym przyjęciu. Chociaż, jak pomyślałyśmy teraz sobie o przyjęciu w szklanej oranżerii, o którą obijają się jesienne krople deszczu, powiało nam romantyzmem… Widzicie, podstawa to dobre podejście do problemu! Zaraz do głowy przyszła nam scena wesela z filmu „Czas na miłość” ze zjawiskową Rachel McAdams, tutaj link, zobaczcie koniecznie jak deszcz umie zadbać o romantyzm i dobry nastrój:

Wesele we wrześniu czy październiku automatycznie narzuca nam motyw przewodni: pomarańcz, brąz, czerwień, szyszki i kasztany! Nam w głowie ułożył się już cały plan dekoracji, jeśli dla Was wesele jesienią to nierealne marzenie – czekamy na kontakt.

Weselny tort, sukienki druhen, butonierka, weselna wiązanka – to wszystko kolorami czy motywem może nawiązywać do słonecznej jesieni. To również świetny moment na sesję zdjęciową, jesienne liście to cudowne atrybuty, bardzo wdzięcznie prezentują się na zdjęciach. Poszaleć można również z kolorowymi parasolkami, z nich również można uczynić weselną trakcję.Tym odważniejszym z Was, polecamy sesję zdjęciową w kaloszach i kałużach – pamiątka na całe życie!