Wielka włoska wesoła kolacja :)

Wielka włoska wesoła kolacja :)

Lekcja salsy od prawdziwego mistrza!

Lekcja salsy od prawdziwego mistrza!

Parostatkiem w piękny rejs.. po Odrze :)

Parostatkiem w piękny rejs.. po Odrze :)

Marynarska loża w klubie :)

Marynarska loża w klubie :)

WIECZÓR PANIEŃSKI PEŁEN ATRAKCJI

W minioną sobotę miałyśmy przyjemność zaplanować i wziąć udział w wyjątkowym wieczorze panieńskim Eli. Przygotowania zaczęły się dużo wcześniej, bo zależało nam na tym, żeby wieczór nie polegał tylko na upojnej nocy w klubie, ale żeby wymagał od dziewczyn zaangażowania i dostarczył pozytywnych emocji. Tematem przewodnim imprezy był styl marynistyczny. Zgadnijcie dlaczego?

Dziewczyny zabawę zaczęły już o godzinie 17:00 na ul. Odrzańskiej, gdzie czekała je ucieczka z tajemniczego pokoju. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu, a dobra wiadomość jest taka, że dziewczynom udało się opuścić pokój i otrzymać wskazówkę z instrukcją „co dalej” :).

Przysłowiowym „dalej” okazała się być kolacja w śródziemnomorskim stylu, przygotowana przez Włochów, z popisową grą na tamburynie. Po zjedzonej kolacji, gwiazda wieczoru otrzymała kolejną kopertę z dalszą instrukcją.

Po kolacji porwałyśmy Elę na tajemnicze tournee po pubach, gdzie czekały na nią zadania do wykonania i szoty do wypicia. Były prl-owskie akcenty, kubańskie rytmy i dużo śmiechu! Jednym z zadań było nauczenie się kroków salsy, dziewczyny zadanie wykonały na medal!

W każdym z pubów na Elę czekała tajemnicza koperta z kolejnym zadaniem i kolejną wskazówką. Szlak ostatecznie doprowadził dziewczyny na Wyspę Słodową, skąd udały się parostatkiem  w piękny rejs po Odrze! Na katamaranie atrakcji nie brakowało, były tańce, przyśpiewki, a nawet topienie listu w butelce w wodach Odry!

Ostatnim punktem na mapie, był klub „Domówka”, gdzie na Elę czekała przystrojona loża oraz urodzinowa muffinka, ponieważ przyszła Panna Młoda o północy obchodziła swoje urodziny!

Dziewczyny, mamy nadzieję, że dostarczyłyśmy Wam emocjonujących i  wieczór panieński będzie godny zapamiętania!

Po więcej zdjęć zapraszamy na naszego facebooka!  www.facebook.com/Slodkave