Wieczór panieński to niekoniecznie noc spędzona w klubie.

Wieczór panieński to niekoniecznie noc spędzona w klubie.

Odrobina szaleństwa nie zaszkodzi.. :)

Odrobina szaleństwa nie zaszkodzi.. :)

Wieczór w SPA w towarzystwie najlepszych przyjaciółek przy dobrym winie może być niezapomnianym przeżyciem.

Wieczór w SPA w towarzystwie najlepszych przyjaciółek przy dobrym winie może być niezapomnianym przeżyciem.

Pamiętajcie, że podczas każdej imprezy główną rolę odgrywa towarzystwo :)

Pamiętajcie, że podczas każdej imprezy główną rolę odgrywa towarzystwo :)

Wyjątkowy wieczór panieński

Organizacja wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego zwykle leży po stronie świadkowej, a w przypadku wieczoru kawalerskiego –  świadka. Zdarza się jednak, że  brakuje pomysłów, a przecież zależy nam, żeby ten wieczór był niepowtarzalny i zapamiętany do końca życia. Co robić? Mamy dla Was kilka ciekawych alternatyw dla zakrapianej alkoholem nocy w klubie.

Impreza na wodzie. Jeśli mieszkacie nad morzem lub na Mazurach, warunki do zorganizowania takiej imprezy są wymarzone. Jak to zrobić? Wynająć niedużą motorówkę, taką żeby każda z zaproszonych Pań miała miejsce siedzące. Jeśli macie ku temu warunki finansowe, można pokusić się na wynajęcie jachtu – tam nawet znajdzie się trochę miejsca do tańczenia. Obowiązkowo trzeba zadbać o muzykę i odpowiednie nagłośnienie – najlepszym rozwiązaniem będzie głośnik bezprzewodowy. Do tego butelki szampana, kwiaty i wiatr we włosach. Kiedy butelki szampana będą już puste, można skusić się na imprezę na plaży czy nad jeziorem. Czego chcieć więcej? Jeśli mieszkacie w mieście, to rejs po Odrze czy Wiśle również może być pełen atrakcji z kilkoma przystankami w ciekawych miejscach.

Wino i SPA. Zwolenniczkom spokojniejszego trybu życia, polecamy odprężający wieczór w gronie najbliższych przyjaciółek przy dobrym winie z relaksacyjnymi masażami.  Najpierw relaks w strefie SPA z wyjątkowymi zabiegami (manicure i pedicure radzimy odpuścić – dla kobiet to żadna atrakcja, raczej codzienność) takimi jak masaż gorącą czekoladą czy nagrzanymi kamieniami. Tego wieczoru warto pokusić się o coś, czego na co dzień byście nie spróbowały. Po relaksie, degustacja dobrych win i niezwykłych potraw. Poznajcie smaki, które do tej pory były Wam obce. Zobaczycie, że takie chwile potrafią być naprawdę wyjątkowe.

Panieński wyjazd. Szalonym druhnom polecamy zorganizowanie kilkudniowego wyjazdu, najlepiej za granicę. Taki wyjazd wymaga jednak dużej dyscypliny i koordynacji. Znalezienie lotu, zarezerwowanie noclegów i zaplanowanie pobytu wymaga wcześniejszego zaplanowania. Jeśli chodzi o miejsce, najlepiej zadecydować za Pannę Młodą – powinna  poczuć się zaskoczona. W przypadku takich wypadów najlepiej sprawdzają się europejskie wyspy jak Kreta, Majorka czy Teneryfa. Loty warto zarezerwować wcześniej, jest szansa, że uda się zaoszczędzić. Wieczór panieński nie musi odbywać się zaraz przed weselem, można zorganizować go w marcu lub kwietniu, wtedy też ceny są dużo niższe. Na takich wyjazdach już sama atmosfera jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Wyobraźcie sobie szalony wyjazd z najlepszymi przyjaciółkami, na którym to Wy jesteście najważniejsze. Brzmi cudownie, prawda?

Wieczór z tańcem. Jeśli przyszła Panna Młoda lubi tańczyć, a nigdy nie miała okazji spróbować tego na poważnie – teraz jest ku temu okazja. Wystarczy wynająć niedużą salkę, można też zorganizować to w domu, jeśli któraś z druhen dysponuje przestronnym wnętrzem. Warto wcześniej zrobić mały research i znaleźć takiego instruktora salsy, rumby czy tanga, który nie tylko dobrze nas poprowadzi, ale również wprowadzi luźną atmosferę. Jeśli chcecie, można zamówić paru tancerzy, tak żeby każda z druhen miała swojego partnera, wtedy zrobi się z tego mały wieczór taneczny przy dobrym winie. To bardzo dobra alternatywa dla tradycyjnego striptizera, – pojawia się mężczyzna, ale w wersji kulturalnej i szarmanckiej, adorujący przyszłą Pannę Młodą.

Pamiętajcie, że przy planowaniu wieczoru panieńskiego dla najlepszej przyjaciółki należy postawić ją na pierwszym miejscu i zastanowić się czego by nie chciała., a co sprawiłoby jej przyjemność. Wieczór panieński to niekoniecznie limuzyna i striptiz, chociaż i takie atrakcje mają swoich zwolenników.