SLODKAVE

Od zawsze wiedziałyśmy, że życie zawodowe i prywatne powinny biec po tym samym torze. Dla nas praca równa się przyjemność i satysfakcja. Tym, co nas napędza są ludzie i nie boimy się tego powiedzieć – dobra zabawa. Przecież warto mieć przeżycia, które można zapisać w kalendarzu wspomnień.

Nie było innego wyjścia – postanowiłyśmy zapewnić ludziom możliwość zapełnienia wszystkich stron kalendarza. Nasze są już prawie pełne.

Dlatego teraz jesteśmy w tym miejscu. Chcemy podzielić się z Wami naszą radością, która płynie z czasu spędzonego we wspólnym gronie. Chcemy zapewnić Wam wyjątkowe wspomnienia z dni, które same uważamy za najcenniejsze.

Zajmujemy się kompleksową organizacją wesel, ślubów i wszystkich innych, związanych z nimi okazji do świętowania. Wzajemną współpracą gwarantujemy profesjonalizm, pasję i pełne zaangażowanie. Pomożemy Wam zaplanować ślub i wesele marzeń, nie odbierając przy tym przyjemności jaką daje organizacja tego dnia.

Alicja i Sonia

MY DLA WAS

Ta zakładka powinna nosić dumną nazwę oferta. My jednak takiej nie mamy. Ofertą jest dla nas dopasowanie odpowiedniego rozwiązania dla odpowiedniej osoby. Nie mamy gotowych schematów. Uważamy, że każdy z Was zasługuje na stworzenie indywidualnego scenariusza. A zrobić dla Was możemy wszystko. Od organizacji wydarzenia, poprzez jego koordynację.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Zorganizujemy Wam ślub i wesele marzeń. Wspólnie wybierzemy motyw przewodni, zaaranżujemy wesele tematyczne, pobiegniemy do kwiaciarni, wybierzemy najpiękniejsze miejsce, zapewnimy pyszne jedzenie, klimatyczną muzykę, najlepszego fotografa, zajmiemy się wszystkimi formalnościami, skontaktujemy się z gośćmi, zapewnimy wspaniałą oprawę wizualną, atrakcje, będziemy do Waszej dyspozycji. Zajmiemy się całym przebiegiem przyjęcia i zawsze dorzucimy coś od siebie.

KOORDYNACJA WESELA

Celem naszej pracy jest dobra zabawa Pary Młodej na weselu. Tego dnia jesteśmy “dobrymi duchami”, które czuwają aby wszystko przebiegło zgodnie z wcześniej przygotowanym scenariuszem. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami, dopilnujemy obsługi, a także zaopiekujemy się gośćmi. Pozwólcie sprawić byście na własnym weselu poczuli się jak goście. Całą logistykę zostawcie nam.

 

KONSULTACJA ŚLUBNA

Przygotowania do ślubu idą gładko  – sala jest, fotograf też, zespół muzyczny wybrany, zaproszenia zamówione… czegoś jednak wciąż Wam brakuje. To znak, że potrzebujecie pomocnej ręki, która doradzi Wam co robić. A może jesteście dopiero na początku planowania wesela i nie wiecie od czego zacząć? Zapraszamy na konsultację ślubną – spotkanie z nami na pewno zmotywuje Was do działania.

WIECZÓR PANIEŃSKI I KAWALERSKI

W końcu przychodzi czas na TEN wieczór. Wieczór panieński lub kawalerski. Jeżeli tylko pozwolicie nam się poznać, opowiecie nam o Waszym hobby, pasjach, preferencjach – zorganizujemy wieczór czy wyjazd, który chcecie przeżyć.

PODRÓŻ POŚLUBNA

Po ślubie czas na niezapomnianą podróż poślubną, którą również pomożemy Wam zorganizować. Przede wszystkim podsuniemy pomysły, żebyście już w dzień poprawin mogli w amerykańskim stylu pomachać gościom weselnym i udać się na lotnisko, a stamtąd  gdzie tylko chcecie.

INNE

Nie chcemy zbyt wybiegać w przyszłość, ale.. Jeśli chcecie, zorganizujemy Wam również:
❖ Rocznice ślubu
❖ Baby shower
❖ Chrzciny
❖ Roczek
❖ Komunię
❖ Urodziny
❖ Jubileusze

wesele Ola i Olek - Slodkave wesele Ola i Olek - Slodkave wesele Ola i Olek - Slodkave wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela wesele Ola i Olek - Slodkave organizacja wesela

Ola i Olek

Ola i Olek – to musi być przeznaczenie! Ten lipcowy dzień pod znakiem zieleni, letniego słońca i duuużej ilości dobrej energii zostanie z nami długo. Pogoda, jak to zwykle u nas bywa ;), dopisała w 100%, więc z przyjemności ... więcej
wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna wesele, ślub w plenerze, dekoracje ślubne, bukiet ślubny, panna młoda, pan młody, suknia ślubna

Ewa i Marco

Zaplanowałyśmy dla nich ślub w plenerze, a w tygodniu poprzedzającym wielki dzień pogoda nas nie rozpieszczała. Opłacało się jednak zaryzykować – kwietniowe słońce dopisało, cudownie przebijając się przez zazieleniające się ... więcej

Panienki i Sukienki

O ile zakup sukni ślubnej nie stanowi jako takiego problemu, to już jej sprzedaż owszem. Podczas współpracy z naszymi Parami, często gościmy w salonach sukien ślubnych. Doradzamy, odradzamy, pamiętamy o terminach. Po pięknym ślubie i je ... więcej

Marta i Marcin

Złoto szarości na przyjęciu weselnym Marty i Marcina. Pogoda dopisała, słońce przebijało się zza szczytów Gór Opawskich, a magiczna atmosfera udzieliła się również nam. 🙂 ... więcej

Iwona i Connor

„Dziewczyny są wspaniałe. Nasze wesele było magiczne dzięki ich ciężkiej pracy. Profesjonalne i serdeczne. ... więcej

INSPIRACJE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi inspiracjami.

organizacja wesela w plenerze wesele w plenerze 1 wesele plener organizacja wesela

STYL KLASYCZNY

Długa suknia, biały welon, czarny garnitur i złote obrączki. Bardzo elegancko i szykownie. Powrót do tradycji i klasyki. Sprawdza się zarówno w salach jak i w plenerze.

organizacja wesela w plenerze wesele w plenerze 1 wesele plener organizacja wesela

STYL RUSTYKALNY

Naturalnie, kwiatowo i swobodnie. Połączenie pastelowej palety barw z unikalnością bohemy. Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, idealnie sprawdza się w przypadku wesel w plenerze.

organizacja wesela w plenerze wesele w plenerze 1 wesele plener organizacja wesela

MOTYW PRZEWODNI

Czy jest coś co Cię inspiruje? Dlaczego nie wykorzystać tego motywu podczas wesela? Podziel się z nami swoją wizją, a my na jej podstawie stworzymy scenariusz przyjęcia.

organizacja wesela w plenerze wesele w plenerze 1 wesele plener organizacja wesela

PLENER

W górach, nad jeziorem, w parku czy na plaży. Ślub i wesele możemy zorganizować wszędzie. Świeże powietrze i nieograniczona przestrzeń zapewnią niezapomniane przeżycia.

BLOG

organizer panny młodej, budżet weselny, wedding planner

Organizer Panny Młodej Yes I do! Co znajdziecie w środku?

Niedawno dotarł do nas Organizer Panny Młodej – Yes I do!, który objęłyśmy swoim patronatem. Co znajdziecie w środku i jak jego wnętrze może pomóc Wam przy organizacji ślubu i wesela? Zapraszamy do lektury. :) Oprócz ładnej oprawy wizualnej, organizer zawiera masę praktycznych porad i wskazówek dla przyszłych Panien Młodych. ...

więcej
eleganckie wesele w banku, fuksja, wesele

Organizacja wesela zza granicy

Mieszkasz za granicą i chcesz zorganizować ślub w Polsce i nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie, dobry plan to podstawa :). Pierwszą kwestią, jaką musicie rozstrzygnąć to jak często planujecie wizyty w Polsce, czy dacie radę zorganizować wszystko sami, czy macie kogoś kto może Wam pomóc - mama, siostra, przyjaciółka. Możecie r ...

więcej

KONTAKT

Alicja 509 656 743
Sonia 512 468 051

kontakt@slodkave.pl
Alicja 509 656 743
Sonia 512 468 051

Wyślij wiadomość

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości