Dzieci na weselu

Czy zapraszać dzieci na wesele? To jedno z najczęściej pojawiających się pytań, które słyszymy ostatnio od Pary Młodej. Odpowiedź na nie jest jednak skomplikowana, bo dużo zależy od tego jaki stosunek do tego mają rodzice. Na pewno ważna jest tu konsekwencja – jeśli zapraszasz przyjaciółkę z dziećmi, to wypada zaprosić również z dziećmi pozostałych gości.

Jeśli zdecydujecie się zaprosić dzieci na wesele, o to kilka rzeczy, o których powinniście pamiętać:

1. Animatorka dla dzieci na weselu
Zatrudnienie animatorki dla dzieci podczas wesela to podstawa. Niezależnie od tego czy będzie ich dwójka czy dziesiątka, ważne jest żeby rodzice na weselu mogli faktycznie się pobawić, a dzieci miały fajnie spędzony czas. Nie obawiajcie się, że dzieci nie znają się nawzajem, a nawet, że nie mówią w tym samym języku – takie bariery przełamywane są bardzo szybko. Jeśli dzieci są jednak starsze i mówią w różnych językach, to warto zatrudnić dwujęzyczną animatorkę.

2. Upominki dla dzieci na weselu
Przygotujcie wspólnie drobiazgi dla maluchów, mogą to być własnoręcznie przygotowane prezenty, ale równie dobrze może to być tabliczka czekolady.

3. Atrakcje dla dzieci na weselu
Jeśli chcesz sprawić dzieciom przyjemność, porozmawiaj z zespołem/Djem o przeprowadzeniu dla nich konkursu na parkiecie. Dzieci uwielbiają być w centrum uwagi. Jeśli natomiast nie chcesz organizować takiej atrakcji, zadbaj o kolorowanki, gry planszowe etc. Mimo tego, że animatorka zawsze wyposażone jest w przeróżne gadżety, to warto mimo wszystko zadbać o kilka drobiazgów.

4. Dziecięce menu na weselu
Zwykle lokale weselne proponują dziecięce menu w niższej niż regularna cenie. Jeśli wiesz o jakiś alergiach pokarmowych dzieci, uwzględnij to przy planowaniu posiłków. Fajną rzeczą są również smakowe lemoniady dla dzieci, a także bezalkoholowe drinki, więc jeśli zatrudniasz barmanów, zadbaj o to by w ofercie mieli również kilka pozycji dla dzieci na weselu.

Dzieci na weselu, dzieci na wesele, animatorka dla dzieci, zabawy dla dzieci